Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 19

Sukcesy naszych uczniów 2020/2021

Rok szkolny 2020/2021

Maja Wiera kl. 1a laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH

Franciszek Sobczak kl. 1alaureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH

Michalina Baron kl. 1alaureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH

Kacper Kosiński kl. 1alaureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH

Julia Imbierska kl. 1a laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH

Zuzanna Giś kl. 3c – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH

Aleksandra Biela kl. 3blaureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH

Wiktoria Olbert kl. 8c - tytuł laureata III Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla szkół podstawowych miasta Poznania i okolic pod patronatem WKO

Adam Gubała kl. 8b - tytuł finalisty III Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla szkół podstawowych miasta Poznania i okolic pod patronatem WKO

Michał Mańkowski kl. 7c - tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Michał Mańkowski kl. 7c - nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Świetlik"

Alessandro Kownacki kl. 7b - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Świetlik"

Patrycja Kaczmarek kl. 7b - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Oskar Nowak kl. 7b - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Leon Dembek kl. 7b - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Hubert Modrzycki kl. 7b - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Jakub Sieiński kl. 7a - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Michał Mańkowski kl. 7c - zakwalifikował się do zawodów drugiego stopnia XVI Olimpiady Matematycznej Juniorów w roku szkolnym 2020/21

 

Sukcesy artystyczne

Amelia Kilarska kl. 5a - Złoty Dyplom w VI Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Poznań 2021

Antonina Bielak kl. 4b - Złoty Dyplom w VI Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Poznań 2021

Dominik Rajman kl. 3a - Złoty Dyplom w VI Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Poznań 2021

 

Zofia Nadolska kl. 5a - zakwalifikowała się do etapu powiatowego konkursu "Palić, nie palić - oto jest pytanie", organizowanego przez SANEPID

 

Rok szkolny 2019/2020

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2020

kategoria: Żaczek

Kozłowski Krzysztof                     klasa 2a         wynik bardzo dobry (max - laureat)

Grygier Kacper                              klasa 2b         wynik bardzo dobry (max - laureat)

Siepielski Paweł                            klasa 2b         wynik bardzo dobry (max - laureat)

Andrzejczak Piotr                          klasa 2a         wyróżnienie

Schmitd Jacek                               klasa 2b         wyróżnienie

Zaprzała Emilia                              klasa 2b         wyróżnienie

Kategoria: Maluch

Salazar Claros Stanisław              klasa 4a         wyróżnienie

Pietruszewska Hanna                    klasa 4a         wyróżnienie

Niżewicz Paweł                               klasa 4a         wyróżnienie

 

Kategoria: Beniamin

Stankiewicz Paweł                        klasa 5b         wyróżnienie

Dawid Domino                              klasa 5b         wyróżnienie

Siepielski Filip                              klasa 5c         wyróżnienie

Urbański Paweł                            klasa 5b         wyróżnienie

 

Kategoria: Kadet

Igor Komar                                    klasa 8a         wynik bardzo dobry (max - laureat)

 

Sukcesy sportowe

Filip Adrian kl. 8a - został powołany do Reprezentacji  Polski U - 16 w hokeju na trawie.

Jerzy Bąkowski kl. 2a - I miejsce w XVI Turnieju Gwiazdkowym Karate Kyokushin w kategorii KUMITE

Sukcesy artystyczne

Pola Zaborowska kl. 3b - lauretka konkursu plastycznego "Plastuś" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Stypendiada Wczesnoszkolna

Hanna Grzemba kl. 3c - finalistka konkursu plastycznego "Plastuś" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Stypendiada Wczesnoszkolna

Marta Kropidłowska kl. 3c - finalistka konkursu plastycznego "Plastuś" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Stypendiada Wczesnoszkolna

Wiktoria Bryszak kl. 2a - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo - praca przestrzenna"

Antonina Bielak kl.3b - złoty dyplom w V Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej dla szkół podstawowych i gimnazjów Poznania i Wielkopolsk

Amelia Kilarska kl.4a srebrny dyplom V Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej dla szkół podstawowych i gimnazjów Poznania i Wielkopolsk

Joanna Żurek  kl.6b - srebrny dyplom V Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej dla szkół podstawowych i gimnazjów Poznania i Wielkopolsk

Dominik Rajman kl.2a - srebrny dyplom V Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej dla szkół podstawowych i gimnazjów Poznania i Wielkopolsk

Sukcesy Przedmiotowe
 
Ignacy Śliwerski kl. 1c - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Lena Sekuterska kl. 2a - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Filip Olejniczak kl. 2a - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Kacper Grygier kl. 2b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Maksymilian Jaworski kl. 2b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 

Aleksandra Biela kl. 2b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH

Zuzanna Giś kl. 2c laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Michał Śliwerski kl. 3a - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Tymoteusz Szrama kl. 3blaureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Aleksander Napieralski kl. 3b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Hubert Szydłowski kl. 3b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Maksymilian Ronge kl. 2a - finalista konkursu ortograficznego "Ortografek" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Stypendiada Wczesnoszkolna
 
Alessandro Kownacki kl. 6b - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej Olimpus
 
Maria Gołębiewska kl. 6b - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej Olimpus
 
Igor Komar kl. 8a - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 
Pozostałe sukcesy

Uczniowie klasy 5a zdobyli wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "LUBIĘ! #niehejtuje"

 

Rok szkolny 2018/2019

Sukcesy matematyczne

Antoni Mrowiński klasa 8b – finalista - Wojewódzki Konkurs Matematyczny.

Hubert Modrzycki klasa 5b – wyróżnienie – Kangur 2019.

Antoni Mrowiński klasa 8b – wyróżnienie – Kangur 2019.

Antoni Mrowiński klasa 8b –  Laureat - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 8
m. Poznania i okolic pod honorowym patronatem WKO.

Norbert Kostka klasa 8a – Laureat – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANDA.

Stanisław Śmigielski klasa 8b – Laureat – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANDA.

Antoni Mrowiński klasa 8b  Laureat III stopnia – Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes Plus.

Norbert Kostka klasa 8a – Laureat III stopnia – Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes Plus.

Stanisław Śmigielski  klasa 8b – Laureat IV stopnia (wyróżnienie) – Olimpiada Wiedzy
z matematyki Archimedes Plus.

Karol Pospieszyński klasa 8b – Laureat IV stopnia (wyróżnienie) – Olimpiada Wiedzy
z matematyki Archimedes Plus.

Jakub Sieiński klasa 5a – Laureat III stopnia – Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes Plus.

Sukcesy przyrodnicze

Jakub Owczarczak klasa 8a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Stanisław Śmigielski  klasa 8b - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Antoni Mrowiński klasa 8b - finalista Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych "Ssaki Polski", organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra"

Michał Mańkowski klasa 5c - nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Alessandro Kownacki klasa 5b - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Jakub Owczarczak klasa 8a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Pola Kozłowska klasa 3a wyróżnienie w XII edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Sukcesy sportowe

III miejsce w Ogólnoposkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt

Maja Sitek, Kornelia Kasztelan, Zofia Przybylska, Kornelia Ignerska, Aleksandra Burzyńska klasa 8c - złote medale Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet do lat 14

Pola Zaborowska klasa 2b - II miejsce w pływaniu na 25 m stylem dowolnym dziewcząt chłopców w Zawodach Pływackich dla Dzieci klas II i III Szkół Podstawowych z Poznania

Mateusz Balcerkowski, Jakuba Kwiatkowski, Pawł Niżewicz, Rafała Schmidt klasa 3 - III miejsce w sztafecie 4 X 25 m stylem dowolnym chłopców w Zawodach Pływackich dla Dzieci klas II i III Szkół Podstawowych z Poznania

Drużyna chłopców rocznik 2006 i młodsi - Mistrzostwo Poznania w Unihokeju na rok szkolnym 2018/19

Hugo Kwaśniewskiego klasa 7a - finalista Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego do
lat 14 w Tenisie Ziemnym

Zuzanna Kawka - srebro, w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym

Martyna Krala - brąz w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym

Tymon Alves Świątkowski - brąz w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym

Mateusz Balcerkowski - II miejsce w Biegach Przełajowych Ratajskich Igrzysk Olimpijskich Chłopców klas III

Pola Kozłowska - III miejsce w Biegach Przełajowych Ratajskich Igrzysk Olimpijskich Dziewcząt klas III

Pozostałe sukcesy

Zofia Nadolska klasa 3a - wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Ortograficzno - Plastycznym "Chwyć byka za rogi" 

II miejsce w XLII Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – finał miejski dla szkół podstawowych.

Zofia Nadolska, Pola Kozłowska klasa 3a laureatki Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży "List do ulubionego pisarza", towarzyszącego Poznańskim Targom Książki"

Antoni Mrowiński z klasy 8b, Jakub Owczarczak z klasy 8a zajęli ex aequo V miejsce w finale II edycji konkursu "Science-lubię to"

Zofia Nadolska, Lena Stefaniak klasa 3b - finalistki w Konkursie Czytelniczym "Abecadło" w Ogólnopolskich Konkursach "Stypendiada Wczesnoszkolna"

Zofia Nadolska, Paweł Niżewicz klasa 3b - finaliści w Konkursie Plastycznym "Plastuś" w Ogólnopolskich Konkursach "Stypendiada Wczesnoszkolna"

Zuzanna Rajman klasa 6b - srebrny dyplom w IV Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Joanna Żurek klasa 5b - srebrny dyplom w IV Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Dominik Rajman klasa 1a - brązowy dyplom w IV Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Zofia Nadolska klasa 3a - I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Opowieści naszych pradziadków” zorganizowanym przez Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

Zuzanna Rajman klasa 6d - Grad Prix w V Andrzejkowym Festiwalu Piosenki Światowej im. Pawła Edmunda Strzeleckiego

Lena Sekuterska, Jagna Urbańczyk, Filip Olejniczak, Adrian Korkus, Ksawery Kwietniewsk klasa 1a - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas I „ZUCH”

Aleksandra Biela, Kacper Grygier, Paweł Siepielski, Celina Dąbrowska klasa 1b - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas I „ZUCH”

Zuzanna Giś klasa 1c - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas I „ZUCH”

Tymoteusz Szrama, Aleksander Napieralski klasa 2b - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas II „ZUCH” 

Marta Imbierska klasa 2a - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas II „ZUCH”

Stanisław Salazar klasa 3a - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas III „ZUCH”

Dawid Łabędzki klasa 3a finalista pokonkursowej ogólnopolskiej wystawy prac plastycznych zorganizowanej przez MDK nr 1 w Tychach 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

 

 

 

 

ERASMUS+