Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 19

Grafik pedagoga szkolnego

Grafik pracy pedagoga szkolnego

Ewa Perzyńska – Wabińska

Rok szkolny 2020/ 2021

od 26.04.2021

 

 

Dzień tygodnia

 

Godziny pracy

 

Zadania

 

 

Poniedziałek

 

8.00 – 15.00

- porady dla uczniów

- konsultacje z nauczycielami

- porady dla rodziców

- zajęcia specjalistyczne z uczniami

 

Wtorek

 

8.00 – 15.00

- porady dla uczniów

- konsultacje z nauczycielami

- porady dla rodziców

- zajęcia specjalistyczne z uczniami

 

Środa

 

 

11.00 – 16.00

 

- porady dla uczniów

- konsultacje z nauczycielami

- porady dla rodziców

- zajęcia specjalistyczne z uczniami

 

Czwartek

 

11.00 -15.00

- porady dla uczniów

- konsultacje z nauczycielami

- porady dla rodziców

- zajęcia specjalistyczne z uczniami

 

Piątek

 

11.00 - 15.00

- porady dla uczniów

- konsultacje z nauczycielami

- porady dla rodziców

- zajęcia specjalistyczne z uczniami

 

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE Z PEDAGOGIEM SZKOLNYM 

(TEAMSY)

KPB – Klub Przyjaciół Bratka (zajęcia korekcyjno – kompensacyjne)

SŚE – Skomplikowany Świat Emocji

ZZW – Zindywidualizowane Zajęcia Wspierające

 

Poniedziałek

1 lekcja – KPB 1a 8.00 – 8.30

5 lekcja – KPB 2a 11.30 – 12.00

6 lekcja – Ortograffiti  4b 12.30 – 13.00

7 lekcja – Ortograffiti 8c 14.00 – 14.30

8 lekcja – Ortograffiti 7a  14.30 – 15.00

 

Wtorek

1 lekcja – KPB kl.2c 8.00 – 8.30

5 lekcja – KPB kl. 1b 11.30 – 12.00

6 lekcja – Ortograffiti 4c 13.30 – 14.00

7 lekcja Ortograffiti 4a 14.00 – 14.30

8 lekcja – Ortograffiti. 6c 14.30 – 15.00

 

Środa

5 lekcja – KPB kl. 3b 12.30 – 13.00

6lekcja – Klub Przyjaciół Bratka 2c 13.20 – 13.50

7 lekcja – Ortograffiti - kl. 6b 14.00 – 14.30

- KPB kl. 1b 14.30 – 15.00

8 lekcja – ZZW 4c; 15.00 – 16.00

 

Czwartek

6 lekcja – Klub Przyjaciół Bratka kl.1b 12.30 – 13.00

7 lekcja – SŚE 4b 13.30 – 14.00

ZZW 4c; 14.00 – 14.30

8 lekcja – Ortograffiti 6d i 7c 14.30 – 15.00

 

Piątek

5 lekcja – Rewalidacja 2a ( 11.30 – 12.00

ZZW 4c; 12.30 – 13.00

6 lekcja – Ortograffiti 5a 13.15 – 13.45

7 lekcja – Ortograffiti 4b 13.45 – 14.15

8 lekcja – SŚE Kuba Drążewski 5a 14.15 – 14.45

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

 

 

 

 

ERASMUS+