Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 19

Dla klas IV-VII

LP

NAZWA KOŁA/ZAJĘĆ

OSOBA PROWADZĄCA

TERMIN

1.

Koło polonistyczne

Katarzyna Borowicz

poniedziałek 13.40-14.25

2.

Zajęcia rozwijające zainteresowania z j. niemieckiego dla klas 7

Iwona Sadowska

poniedziałek 15.20-16.05

3.

Konsultacje plastyczne

Liliana Duda

czwartek 13.20-14.30

4.

Koło komunikacyjne "Bezpiecznie z rowerem"

Liliana Duda

poniedziałek

5.

Klub wspierania twórczości

Ewa Perzyńska-Wabińska

piątek 13.30-14.30

6.

Koło matematyczne dla ucznia zdolnego

Robert Kowalski

wtorek 15.20-16.05

7.

Zespół perkusyjny

Ryszard Radom

poniedziałek 14.30-15.15

8.

Chór szkolny

Ryszard Radom

czwartek  14.30-15.15

9.

Warsztaty teatralne

Katarzyna Daciuk

środa 15.15-16.05

10.

Warsztaty krawieckie

Lidia Cieśla-Bąkiewicz

piątek 14.30-15.15

11.

Zajęcia wspierające

z j. polskiego

dla kl. 4b, 4c, 4d

Renata Baranowska

wtorek 14.30-15.15

12.

Zajęcia wspierające

j. polskiego dla klas 4a, 5b

Magdalena Gulik

poniedziałek 13.40-14.25

13.

Zajęcia wspierające

z j. polskiego dla klasy 6a

Magdalena Gulik

piątek 14.15-15.00

14.

Zajęcia wspierające

z j. angielskiego dla klas 4/5 i 6

Agnieszka Włodarczak

poniedziałek 13.20-14.05

(co drugi tydzień)

15. Zajęcia wspierające z informatyki dla klas 4b, 5-7 Mariola Nogaj-Gorzyńska środa 13.30-14.15

16.

Zajęcia wspierające

j. angielskiego dla klas 4 i 6/7

Agnieszka Gerczak-Mikołajczyk

środa 15.20-16.05

(co drugi tydzień)

17.

Zajęcia wspierające

z matematyki dla klas 4a, 4b, 4d

Anna Fechner

poniedziałek 13.40-14.25

18.

Zajęcia wspierające

z matematyki dla klas 6

Robert Kowalski

wtorek 14.30-15.15

19.

Zajęcia wspierające

z matematyki dla klas 7

Robert Kowalski

wtorek 16.10-16.55

20.

Zajęcia wspierające z chemii

Agnieszka Chełminiak

piątek 14.30-15.15

21.

Zajęcia wspierające

z matematyki dla klas

5a, 5b, 5c, 4c

Maria Ostrowicz

wtorek 14.30-15.15

22. Koło informatyczne dla klas 4-7 Mariola Nogaj-Gorzyńska środa 14.15-15.00

23.

Koło matematyczne dla klas 4

Anna Fechner

poniedziałek 14.30-15.15

24.

Koło przyrodnicze

Grzegorz Krzyżański

poniedziałek 15.20-16.05

25.

Koło geograficzne

Anna Komar

wtorek 16.00-17.00

  26.  Ja i inni kl. 4-7  Marcelina Westphal  środa 14.30-15.30
  27. Koleżanki kl. 4-5   Marcelina Westphal  środa 13.30-14.30
  28.  Świat nastolatka kl. 6-7  Marcelina Westphal  wtorek 14.30-15.30
  29. Zajęcia rozwijające zainteresowania z j.hiszpańskiego Marta Andrzejewska środa 15.20-16.05 (co drugi tydzień)
  30. Konsultacje geograficzne Anna Komar poniedziałek 16.10-17.00

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

 

 

ERASMUS+