Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 19

Dla klas 0-III

LP

NAZWA KOŁA/ZAJĘĆ

OSOBA PROWADZĄCA

TERMIN

1. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Marta Góral

KLASA 0 A

wtorek

7:30 - 8:00

2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Katarzyna Gierwazik

KLASA 0 A

środa

7:30 - 8:00

3. Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze Katarzyna Gierwazik

KLASA 0 A

czwartek

14:30 - 15:30

4. Zajęcia wspierające Kinga Gąsiorek

KLASA 0 B

czwartek

7:30 - 8:00

5. Zajęcia wspierające Marita Suwalińska

KLASA 0 B

poniedziałek

7:30 - 8:00

6.

   Kółko muzyczne dla dzieci           z predyspozycjami muzycznymi

"JUNIORKIESTRA"

Kinga Gąsiorek

wtorek

KLASA 0

13: - 13:30

KLASA I

13:30 - 14:00

7.

"TEATRALNE

WOOGIE-BOOGIE"

Marta Góral

KLASA 0

środa

15:30 - 16:15

8.

Zajęcia wspierające

Mirosława Spychała

            KLASA I A

      czwartek       

12:35 - 13: 20

9.

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

"Z matematyką za pan brat"

Mirosława Spychała

KLASA I A

piątek

11:45 - 12:30

10. Zindywidualizowane zajęcia wspierające Magdalena Olejniczak

KLASA I B

piatek

11:45 - 12:30

11.

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

"Z matematyką za pan brat"

Magdalena Olejniczak

KLASA I B

piątek

12:35 - 13:20

12. Zajęcia wspierające Radosława Kalawska

KLASA I C

środa

8:00 - 8: 45

13.

Kółko matematyczne

"Z matematyką za pan brat"

Radosława Kalawska

KLASA I C

piątek

12:35 - 13:20

14. logopedia Alicja Cymbaluk

KLASY I

wtorek

12:30 - 14:00

15.

„Klub Tęgich Głów”

zajęcia przyrodnicze

dla ucznia zdolnego

 

Dorota Włodarczak

 

czwartek

GRUPA I

 13:10 - 13:40

GRUPA II

 13:45 - 14:15

GRUPA III

14:20 - 14:50

16. I POMOC PRZEDMEDYCZNA

Joanna Gawłowska

Anna Matuszewska

Julita Modlibowska

Magdalena Olejniczak

KLASY 0 - III

terminy uzgadniane indywidualnie z wychowawcami

17.

"Biuletyn drugoklasisty"

Anna Matuszewska

Julita Modlibowska

KLASA II A - II B

co drugi czwartek

18.

Zajęcia wspierające

Anna Matuszewska

KLASA II A

środa

11:40 - 12:35

18.

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

"Z matematyką za pan brat"

Joanna Sławicz

KLASA III A

poniedziałek

8:00 - 8:45

20. Zajęcia wspierające Joanna Sławicz

KLASA III A

wtorek

12:30 - 13:10

21. Zajęcia wspierające Dorota Włodarczak

KLASA III B

poniedziałek

8:00 - 8:45

22. Zajęcia plastyczne Joanna Sławicz

KLASY III

wtorek

13:20 - 14:20

23. Zajęcia wspierające Lidia Kościelska

KLASA III D

poniedziałek

8:00 - 8:45

24. "Kółko robótek ręcznych" Lidia Kościelska

KLASY I - III

środa

11:45 - 12:30

25. Chór szkolny Ryszard Radom

KLASY I -III

czwartek

14:30 - 15:15

26. Warsztaty teatralne s. Agnieszka Gromada

KLASY I - III

czwartek

12:35 - 13:20

27. Kółko taneczne Alicja Cymbaluk

KLASY I - III

wtorek

14:30 - 15:30

28. Klub Przyjaciół Bratka Ewa Perzyńska Wabińska - pedagog szkolny

KLASY I

poniedziałek 11.35 - 12.20

KLASY II

czwartek 12.35 - 13.20

KLASY III A

środa 11.45 - 12.30

KLASA III B

środa 12.35 - 13.30

KLASA III C

poniedziałek 12.35 - 13.20

KLASA III D

piątek 12.35 - 13.20

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

 

 

ERASMUS+