Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 19

Sukcesy naszych uczniów 2020/2021

Rok szkolny 2020/2021

Michał Mańkowski kl. 7c - tytuł laureata Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Michał Mańkowski kl. 7c - nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Świetlik"

Alessandro Kownacki kl. 7b - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Świetlik"

Patrycja Kaczmarek kl. 7b - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Oskar Nowak kl. 7b - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Leon Dembek kl. 7b - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Hubert Modrzycki kl. 7b - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Jakub Sieiński kl. 7a - tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Michał Mańkowski kl. 7c - zakwalifikował się do zawodów drugiego stopnia XVI Olimpiady Matematycznej Juniorów w roku szkolnym 2020/21

 

Sukcesy artystyczne

Amelia Kilarska kl. 5a - Złoty Dyplom w VI Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Poznań 2021

Antonina Bielak kl. 4b - Złoty Dyplom w VI Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Poznań 2021

Dominik Rajman kl. 3a - Złoty Dyplom w VI Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Poznań 2021

 

Rok szkolny 2019/2020

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2020

kategoria: Żaczek

Kozłowski Krzysztof                     klasa 2a         wynik bardzo dobry (max - laureat)

Grygier Kacper                              klasa 2b         wynik bardzo dobry (max - laureat)

Siepielski Paweł                            klasa 2b         wynik bardzo dobry (max - laureat)

Andrzejczak Piotr                          klasa 2a         wyróżnienie

Schmitd Jacek                               klasa 2b         wyróżnienie

Zaprzała Emilia                              klasa 2b         wyróżnienie

Kategoria: Maluch

Salazar Claros Stanisław              klasa 4a         wyróżnienie

Pietruszewska Hanna                    klasa 4a         wyróżnienie

Niżewicz Paweł                               klasa 4a         wyróżnienie

 

Kategoria: Beniamin

Stankiewicz Paweł                        klasa 5b         wyróżnienie

Dawid Domino                              klasa 5b         wyróżnienie

Siepielski Filip                              klasa 5c         wyróżnienie

Urbański Paweł                            klasa 5b         wyróżnienie

 

Kategoria: Kadet

Igor Komar                                    klasa 8a         wynik bardzo dobry (max - laureat)

 

Sukcesy sportowe

Filip Adrian kl. 8a - został powołany do Reprezentacji  Polski U - 16 w hokeju na trawie.

Jerzy Bąkowski kl. 2a - I miejsce w XVI Turnieju Gwiazdkowym Karate Kyokushin w kategorii KUMITE

Sukcesy artystyczne

Pola Zaborowska kl. 3b - lauretka konkursu plastycznego "Plastuś" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Stypendiada Wczesnoszkolna

Hanna Grzemba kl. 3c - finalistka konkursu plastycznego "Plastuś" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Stypendiada Wczesnoszkolna

Marta Kropidłowska kl. 3c - finalistka konkursu plastycznego "Plastuś" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Stypendiada Wczesnoszkolna

Wiktoria Bryszak kl. 2a - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesienne drzewo - praca przestrzenna"

Antonina Bielak kl.3b - złoty dyplom w V Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej dla szkół podstawowych i gimnazjów Poznania i Wielkopolsk

Amelia Kilarska kl.4a srebrny dyplom V Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej dla szkół podstawowych i gimnazjów Poznania i Wielkopolsk

Joanna Żurek  kl.6b - srebrny dyplom V Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej dla szkół podstawowych i gimnazjów Poznania i Wielkopolsk

Dominik Rajman kl.2a - srebrny dyplom V Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej dla szkół podstawowych i gimnazjów Poznania i Wielkopolsk

Sukcesy Przedmiotowe
 
Ignacy Śliwerski kl. 1c - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Lena Sekuterska kl. 2a - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Filip Olejniczak kl. 2a - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Kacper Grygier kl. 2b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Maksymilian Jaworski kl. 2b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 

Aleksandra Biela kl. 2b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH

Zuzanna Giś kl. 2c laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Michał Śliwerski kl. 3a - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Tymoteusz Szrama kl. 3blaureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Aleksander Napieralski kl. 3b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Hubert Szydłowski kl. 3b - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego ZUCH
 
Maksymilian Ronge kl. 2a - finalista konkursu ortograficznego "Ortografek" w ramach Ogólnopolskiego Projektu Stypendiada Wczesnoszkolna
 
Alessandro Kownacki kl. 6b - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej Olimpus
 
Maria Gołębiewska kl. 6b - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej Olimpus
 
Igor Komar kl. 8a - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 
Pozostałe sukcesy

Uczniowie klasy 5a zdobyli wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "LUBIĘ! #niehejtuje"

 

Rok szkolny 2018/2019

Sukcesy matematyczne

Antoni Mrowiński klasa 8b – finalista - Wojewódzki Konkurs Matematyczny.

Hubert Modrzycki klasa 5b – wyróżnienie – Kangur 2019.

Antoni Mrowiński klasa 8b – wyróżnienie – Kangur 2019.

Antoni Mrowiński klasa 8b –  Laureat - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 8
m. Poznania i okolic pod honorowym patronatem WKO.

Norbert Kostka klasa 8a – Laureat – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANDA.

Stanisław Śmigielski klasa 8b – Laureat – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANDA.

Antoni Mrowiński klasa 8b  Laureat III stopnia – Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes Plus.

Norbert Kostka klasa 8a – Laureat III stopnia – Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes Plus.

Stanisław Śmigielski  klasa 8b – Laureat IV stopnia (wyróżnienie) – Olimpiada Wiedzy
z matematyki Archimedes Plus.

Karol Pospieszyński klasa 8b – Laureat IV stopnia (wyróżnienie) – Olimpiada Wiedzy
z matematyki Archimedes Plus.

Jakub Sieiński klasa 5a – Laureat III stopnia – Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes Plus.

Sukcesy przyrodnicze

Jakub Owczarczak klasa 8a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Stanisław Śmigielski  klasa 8b - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Antoni Mrowiński klasa 8b - finalista Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych "Ssaki Polski", organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra"

Michał Mańkowski klasa 5c - nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Alessandro Kownacki klasa 5b - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Jakub Owczarczak klasa 8a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Pola Kozłowska klasa 3a wyróżnienie w XII edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Sukcesy sportowe

III miejsce w Ogólnoposkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt

Maja Sitek, Kornelia Kasztelan, Zofia Przybylska, Kornelia Ignerska, Aleksandra Burzyńska klasa 8c - złote medale Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet do lat 14

Pola Zaborowska klasa 2b - II miejsce w pływaniu na 25 m stylem dowolnym dziewcząt chłopców w Zawodach Pływackich dla Dzieci klas II i III Szkół Podstawowych z Poznania

Mateusz Balcerkowski, Jakuba Kwiatkowski, Pawł Niżewicz, Rafała Schmidt klasa 3 - III miejsce w sztafecie 4 X 25 m stylem dowolnym chłopców w Zawodach Pływackich dla Dzieci klas II i III Szkół Podstawowych z Poznania

Drużyna chłopców rocznik 2006 i młodsi - Mistrzostwo Poznania w Unihokeju na rok szkolnym 2018/19

Hugo Kwaśniewskiego klasa 7a - finalista Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego do
lat 14 w Tenisie Ziemnym

Zuzanna Kawka - srebro, w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym

Martyna Krala - brąz w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym

Tymon Alves Świątkowski - brąz w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym

Mateusz Balcerkowski - II miejsce w Biegach Przełajowych Ratajskich Igrzysk Olimpijskich Chłopców klas III

Pola Kozłowska - III miejsce w Biegach Przełajowych Ratajskich Igrzysk Olimpijskich Dziewcząt klas III

Pozostałe sukcesy

Zofia Nadolska klasa 3a - wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Ortograficzno - Plastycznym "Chwyć byka za rogi" 

II miejsce w XLII Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – finał miejski dla szkół podstawowych.

Zofia Nadolska, Pola Kozłowska klasa 3a laureatki Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży "List do ulubionego pisarza", towarzyszącego Poznańskim Targom Książki"

Antoni Mrowiński z klasy 8b, Jakub Owczarczak z klasy 8a zajęli ex aequo V miejsce w finale II edycji konkursu "Science-lubię to"

Zofia Nadolska, Lena Stefaniak klasa 3b - finalistki w Konkursie Czytelniczym "Abecadło" w Ogólnopolskich Konkursach "Stypendiada Wczesnoszkolna"

Zofia Nadolska, Paweł Niżewicz klasa 3b - finaliści w Konkursie Plastycznym "Plastuś" w Ogólnopolskich Konkursach "Stypendiada Wczesnoszkolna"

Zuzanna Rajman klasa 6b - srebrny dyplom w IV Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Joanna Żurek klasa 5b - srebrny dyplom w IV Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Dominik Rajman klasa 1a - brązowy dyplom w IV Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Zofia Nadolska klasa 3a - I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Opowieści naszych pradziadków” zorganizowanym przez Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

Zuzanna Rajman klasa 6d - Grad Prix w V Andrzejkowym Festiwalu Piosenki Światowej im. Pawła Edmunda Strzeleckiego

Lena Sekuterska, Jagna Urbańczyk, Filip Olejniczak, Adrian Korkus, Ksawery Kwietniewsk klasa 1a - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas I „ZUCH”

Aleksandra Biela, Kacper Grygier, Paweł Siepielski, Celina Dąbrowska klasa 1b - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas I „ZUCH”

Zuzanna Giś klasa 1c - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas I „ZUCH”

Tymoteusz Szrama, Aleksander Napieralski klasa 2b - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas II „ZUCH” 

Marta Imbierska klasa 2a - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas II „ZUCH”

Stanisław Salazar klasa 3a - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas III „ZUCH”

Dawid Łabędzki klasa 3a finalista pokonkursowej ogólnopolskiej wystawy prac plastycznych zorganizowanej przez MDK nr 1 w Tychach 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

 

 

 

 

ERASMUS+