Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 19

Sukcesy naszych uczniów


Rok szkolny 2019/2020

Filip Adrian klasa 8a - został powołany do Reprezentacji  Polski U - 16 w hokeju na trawie.

 

Rok szkolny 2018/2019

Sukcesy matematyczne

Antoni Mrowiński klasa 8b – finalista - Wojewódzki Konkurs Matematyczny.

Hubert Modrzycki klasa 5b – wyróżnienie – Kangur 2019.

Antoni Mrowiński klasa 8b – wyróżnienie – Kangur 2019.

Antoni Mrowiński klasa 8b –  Laureat - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 8
m. Poznania i okolic pod honorowym patronatem WKO.

Norbert Kostka klasa 8a – Laureat – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANDA.

Stanisław Śmigielski klasa 8b – Laureat – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANDA.

Antoni Mrowiński klasa 8b  Laureat III stopnia – Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes Plus.

Norbert Kostka klasa 8a – Laureat III stopnia – Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes Plus.

Stanisław Śmigielski  klasa 8b – Laureat IV stopnia (wyróżnienie) – Olimpiada Wiedzy
z matematyki Archimedes Plus.

Karol Pospieszyński klasa 8b – Laureat IV stopnia (wyróżnienie) – Olimpiada Wiedzy
z matematyki Archimedes Plus.

Jakub Sieiński klasa 5a – Laureat III stopnia – Olimpiada Wiedzy z matematyki Archimedes Plus.

Sukcesy przyrodnicze

Jakub Owczarczak klasa 8a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Stanisław Śmigielski  klasa 8b - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Antoni Mrowiński klasa 8b - finalista Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych "Ssaki Polski", organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra"

Michał Mańkowski klasa 5c - nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Alessandro Kownacki klasa 5b - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Jakub Owczarczak klasa 8a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Pola Kozłowska klasa 3a wyróżnienie w XII edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Sukcesy sportowe

III miejsce w Ogólnoposkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt

Maja Sitek, Kornelia Kasztelan, Zofia Przybylska, Kornelia Ignerska, Aleksandra Burzyńska klasa 8c - złote medale Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet do lat 14

Pola Zaborowska klasa 2b - II miejsce w pływaniu na 25 m stylem dowolnym dziewcząt chłopców w Zawodach Pływackich dla Dzieci klas II i III Szkół Podstawowych z Poznania

Mateusz Balcerkowski, Jakuba Kwiatkowski, Pawł Niżewicz, Rafała Schmidt klasa 3 - III miejsce w sztafecie 4 X 25 m stylem dowolnym chłopców w Zawodach Pływackich dla Dzieci klas II i III Szkół Podstawowych z Poznania

Drużyna chłopców rocznik 2006 i młodsi - Mistrzostwo Poznania w Unihokeju na rok szkolnym 2018/19

Hugo Kwaśniewskiego klasa 7a - finalista Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego do
lat 14 w Tenisie Ziemnym

Zuzanna Kawka - srebro, w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym

Martyna Krala - brąz w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym

Tymon Alves Świątkowski - brąz w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym

Mateusz Balcerkowski - II miejsce w Biegach Przełajowych Ratajskich Igrzysk Olimpijskich Chłopców klas III

Pola Kozłowska - III miejsce w Biegach Przełajowych Ratajskich Igrzysk Olimpijskich Dziewcząt klas III

Pozostałe sukcesy

Zofia Nadolska klasa 3a - wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Ortograficzno - Plastycznym "Chwyć byka za rogi" 

II miejsce w XLII Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – finał miejski dla szkół podstawowych.

Zofia Nadolska, Pola Kozłowska klasa 3a laureatki Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży "List do ulubionego pisarza", towarzyszącego Poznańskim Targom Książki"

Antoni Mrowiński z klasy 8b, Jakub Owczarczak z klasy 8a zajęli ex aequo V miejsce w finale II edycji konkursu "Science-lubię to"

Zofia Nadolska, Lena Stefaniak klasa 3b - finalistki w Konkursie Czytelniczym "Abecadło" w Ogólnopolskich Konkursach "Stypendiada Wczesnoszkolna"

Zofia Nadolska, Paweł Niżewicz klasa 3b - finaliści w Konkursie Plastycznym "Plastuś" w Ogólnopolskich Konkursach "Stypendiada Wczesnoszkolna"

Zuzanna Rajman klasa 6b - srebrny dyplom w IV Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Joanna Żurek klasa 5b - srebrny dyplom w IV Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Dominik Rajman klasa 1a - brązowy dyplom w IV Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Zofia Nadolska klasa 3a - I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Opowieści naszych pradziadków” zorganizowanym przez Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

Zuzanna Rajman klasa 6d - Grad Prix w V Andrzejkowym Festiwalu Piosenki Światowej im. Pawła Edmunda Strzeleckiego

Lena Sekuterska, Jagna Urbańczyk, Filip Olejniczak, Adrian Korkus, Ksawery Kwietniewsk klasa 1a - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas I „ZUCH”

Aleksandra Biela, Kacper Grygier, Paweł Siepielski, Celina Dąbrowska klasa 1b - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas I „ZUCH”

Zuzanna Giś klasa 1c - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas I „ZUCH”

Tymoteusz Szrama, Aleksander Napieralski klasa 2b - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas II „ZUCH” 

Marta Imbierska klasa 2a - laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas II „ZUCH”

Stanisław Salazar klasa 3a - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanego dla klas III „ZUCH”

Dawid Łabędzki klasa 3a finalista pokonkursowej ogólnopolskiej wystawy prac plastycznych zorganizowanej przez MDK nr 1 w Tychach 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny

 

ERASMUS+