Życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Utworzono dnia 24.01.2020

Na początku stycznia, po przerwie świątecznej zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły do włączenia się w akcję przygotowywania życzeń dla seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzięki pracy wielu osób, między innymi uczniów klasy Va, Vd, VIIIa, Pani Małgosi ze świetlicy, członków Szkolnego Koła Wolontariatu powstało ponad 100 kartek z życzeniami. Było ich tak dużo, że mogliśmy obdarować nimi pacjentów Hospicjum Palium i seniorów z Domu Pomocy Społecznej. Ponieważ kartki do Domu Pomocy Społecznej zanosiliśmy osobiście, dodatkowo zostały przygotowane małe kolorowe serduszka, które wręczaliśmy wszystkim napotkanym na miejscu osobom, zarówno mieszkańcom jak i pracownikom. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję. Dzięki Wam na wielu twarzach pojawiło się wzruszenie ale i uśmiech!

Anna Komar, Joanna Sławicz

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka