Wyróżnienie w konkursie "LUBIĘ! #niehejtuje"

Utworzono dnia 22.11.2019

KLASA V A WYRÓŻNIONA W KONKURSIE "LUBIĘ! #niehejtuje"

W listopadzie 2019 r. klasy V a i VI a wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie "LUBIĘ! #niehejtuje" organizowanym przez REPORTER YOUNG.

Pragnę z dumą zawiadomić, że klasa Va zdobyła WYRÓŻNIENIE w tym konkursie (jako jedna z trzech klas z całej Polski!).

W sumie zostało nagrodzonych tylko 6 klas (miejsce I, II, III i 3 wyróżnienia). To ogromny sukces!

Zadanie konkursowe polegało na pokazaniu tego, co jest ważne dla młodych ludzi w kontekście kampanii Lubię! #niehejtuje poprzez interpretację stworzonej w tym celu piosenki z udziałem laureatów i wokalistów drugiej edycji programu The Voice Kids Poland  "To co ważne" i zaprezentowaniu swojej interpretacji w dowolnej formie (teledysku, zdjęcia, prezentacji itp.).

Wyróżniona praca konkursowa to film, na którym uczniowie klasy V a prezentują piosenkę, do której sami napisali tekst i przygotowali wystąpienie.

Poniżej przesyłam wiadomość od organizatora konkursu.

Marcelina Westphal

"Dzień dobry

z przyjemnością ogłaszamy, że znamy już wyniki konkursu dotyczącego akcji Lubię! #niehejtuje. Jesteśmy mile zaskoczeni kreatywnością i odwagą Państwa Uczniów! :) Cieszymy się, że nie pozostali Państwo obojętni wobec naszej akcji. Wierzymy, że przyniesie ona pozytywne i oczekiwane skutki w zachowaniach i podejściu Uczniów do problemu hejtu.

Z racji tego, że wybór najlepszych prac naprawdę nie był prosty :) nasza Komisja Konkursowa, postanowiła wyróżnić dodatkowe 3 klasy:

1) SP 19 Poznań klasa V A (bon 50zł dla ucznia)

2) SP 11 Jelenia Góra klasa VII D

3) SP 1 Pieńsk klasa VI A

Serdecznie gratulujemy wszystkim Zwycięzcom!

Skontaktujemy się z Opiekunami Zwycięskich klas w kolejnej wiadomości w celu ustalenia szczegółów przekazania nagród :)

W tym tygodniu lista Zwycięzców pojawi się również na naszych portalach społecznościowych.

Wszystkim biorącym udział serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłowości!

Wcielajcie w życie zasady, które są tak ważne."

Wyróżnienie w konkursie "LUBIĘ! #niehejtuje"

Utworzono dnia 22.11.2019, 18:53

Grudzień 2019