Unihokej - Mistrzostwa Wojewódzkie

Utworzono dnia 15.12.2018

W tegorocznej edycji XX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju, nasza (pełna sukcesów i niespodzianek) sportowa przygoda dobiegła końca. W 2 dniowym finale wojewódzkim w Nowym Tomyślu, z udziałem 8-miu najlepszych drużyn Wielkopolski, chłopcy zajęli 5 miejsce. W meczach grupowych mieliśmy trudne losowanie i mimo starań, ulegliśmy drużynom grającym na co dzień w wielkopolskich ligach unihokeja. Faworyci nie zawiedli, bo jak się okazało przegraliśmy z finalistami imprezy, 2:4 z SP Gułtowy (Mistrz Wielkopolski) oraz 1:4 SP Siedlec (Wicemistrz). Sam jednak debiut w imprezie tej rangi był udany i chłopcy godnie reprezentowali miasto oraz naszą szkołę, zbierając słowa pochwały od trenerów, kadry pedagogicznej i rodziców. Wszyscy są przekonani, że nabyte umiejętności i doświadczenia, przyniosą jeszcze wiele sukcesów w kolejnych latach rywalizacji sportowej.

Dariusz Posiadała

Unihokej - Mistrzostwa Wojewódzkie