Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 19

Pierwsza wizyta w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Gaju. Superbohater odnaleziony.

Utworzono dnia 03.10.2019

Superbohater. Wielu z nas zastanawia się, czy tak naprawdę istnieje? Czytając książki i filmy mamy wrażenie, że aby stać się wielkim należy mieć nadprzyrodzone moce. Superbohaterem SP 19 jest niewątpliwie Zuzanna Mika z klasy VId. Uczennica naszej szkoły zorganizowała akcję zbiórki darów dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Gaju. Sama koordynuje wszystkie działania związane ze zbieraniem koców i karmy, by w konsekwencji móc odwiedzać psy i koty czekające na adopcję.

Przypominamy, że zbiórka potrzebnych dla schroniska materiałów i pożywienia rozpoczęła się we wrześniu. Już udało się dostarczyć jedną transzę, a akcja trwa do 29 października br. Jednocześnie dziękujemy wszystkim tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę w budowaniu lepszego jutra dla zwierzaków.

Podczas ostatniej wizyty w schronisku Zuzia miała możliwość wyprowadzenia na spacer jednego z mieszkańców schroniska. Azor okazał się wdzięcznym kompanem do przechadzki. Pomimo niedogodności, jakie spotkały go wcześniej, radzi sobie. W tej walce pomaga mu nasz Superbohater, a raczej Superbohaterka Zuzia. 

wychowawca klasy - Patryk Pankowski

W schronisku

Utworzono dnia 04.10.2019, 19:12

Zegar

Imieniny

 

 

ERASMUS+