Lekcja chemii w 8 b

Utworzono dnia 05.04.2019
Nasza nowocześnie urządzona i bogato wyposażona w odpowiedni sprzęt i odczynniki pracownia chemiczna pozwala na wykonywanie wielu ciekawych eksperymentów. Na lekcji chemii w klasie 8b omawialiśmy szereg homologiczny alkenów. Otrzymaliśmy pierwszy w szeregu alken - eten. Antek Mrowiński i Janek Michalak, uczestnicy koła chemicznego przygotowali i wykonali to doświadczenie dla swoich kolegów i koleżanek. Wszyscy lubimy lekcje z eksperymentami!
Widać, że zmodernizowana sala chemiczna rozbudza ciekawość i zaangażowanie młodych ludzi.

Agnieszka Chełminiak

SP 19 - Co nas wyróżnia? stworzyliśmy nowoczesną pracownię chemiczną z odpowiednim sprzętem i odczynnikami, zachęcamy uczniów do samodzielnego prowadzenia lekcji, wspieramy uczniów zainteresowanymi chemią, podczas eksperymentów uczymy samodzielności i odpowiedzialności, pozwalamy na zmianę ról w edukacji, szanujemy uczniów jako partnerów w dyskusji, stosujemy aktywizujące metody w nauczaniu, ukazujemy obecność chemii w otoczeniu, wykonujemy doświadczenia chemiczne, bezpiecznie eksperymentujemy.

Lekcja chemii

Utworzono dnia 05.04.2019, 20:08