Utworzono dnia 10.01.2020

20 grudnia został rozstrzygnięty świąteczny, Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas 0 - VIII na „Gwiazdkę jak z bajki” – formę przestrzenną wykonaną w dowolnej technice.

W kategorii klas I – III nagrody otrzymali:
I miejsce – Pola Zaborowska kl. IIIb
II miejsce – Kacper Kosiński kl. 0a
III miejsce – Zuzanna Giś kl. IIc
W kategorii klas IV – VIII nagrody otrzymali:
I miejsce – Zofia Nadolska kl. IVa
II miejsce – Wiktor Wacławczyk kl. VIc
III miejsce – Zofia Przybylska kl. IVa

Ponieważ na konkurs napłynęło tylko 15 prac mogliśmy uhonorować nagrodami wszystkich uczestników, za co bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi, który przekazał środki finansowe na ten cel.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz zapraszamy do udziału w następnych konkursach plastycznych szkolnych i pozaszkolnych.

Liliana Duda, Magdalena Olejniczak, Joanna Sławicz

Prace można jeszcze podziwiać w wejściu szkoły i należy odebrać 23 stycznia (czwartek) – tuż przed feriami.

Informacje o konkursach pojawiają się w stałym miejscach – na I półpiętrze, przy sali plastycznej oraz na stronie internetowej.

Utworzono dnia 10.01.2020, 20:26