Dołącz do eTwinning

Utworzono dnia 07.05.2019

Skąd czerpać innowacyjne pomysły na prowadzenie lekcji? Nauczyciele z SP 19 to wiedzą!

Kadra nauczycielska wzięła udział w szkoleniu „dołącz do eTwinning”. Dzięki tej cennej lekcji nauczyciele mogą teraz posługiwać się narzędziami portalu eTwinning– eTwinning Live i TwinSpace. Programy te zapewniają realizację międzynarodowych projektów z różnych zakresów tematycznych, wymiany zagraniczne, a także dalsze samokształcenie nauczycieli. Dzięki takim możliwościom w przyszłości uczniowie będą mogli realizować projekty porozumiewając się z rówieśnikami z innych krajów. Platforma oferuje dołączenie klasy do stworzonego już projektu lub założenie, zaproszenie i realizacje własnego pomysłu. Uczniowie będą mogli zmierzyć się z realizacją celów projektu, opisać napotkane trudności podczas doświadczeń oraz podzielić się wynikami zrealizowanej pracy.

Patryk Pankowski

Szkolenie nauczycieli