Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 19

Dyrekcja i nauczyciele

Dyrektor Szkoły - mgr Janusz Kaczmarek

Wicedyrektor - mgr Mariola Nogaj-Gorzyńska

Wicedyrektor - mgr Anna Matuszewska

 

NAUCZYCIELE

Odział przedszkolny

 Sylwia Latusek, Agnieszka Zybała

 

Klasy 1

Julita Modlibowska, Dorota Włodarczak, Kinga Gąsiorek

 

Klasy 2

Joanna Sławicz, Karolina Szafrańska, Joanna Gawłowska

 

Klasy 3

Mirosława Spychała, Magdalena Olejniczak, Magdalena Saenger

 

 

 

Język polski

Renata Baranowska, Katarzyna Borowicz, Anna Komendzińska, Celestyna Chudzicka

 

Historia

Celestyna Chudzicka, Karolina Górska

 

Plastyka 

Liliana Duda

 

Technika

Lidia Cieśla-Bąkiewicz

 

Muzyka

 Ryszard Radom

 

Język angielski

Agnieszka Gerczak, Agnieszka Włodarczak, Dorota Włodarczak, KarolinaSzafrańska, Daniel Wolski

 

Język niemiecki

 Iwona Sadowska

 

Język hiszpański

Daniel Wolski

 

Matematyka

Katarzyna Kaźmierczak, Maria Ostrowicz, Robert Kowalski

 

Fizyka

Anna Fechner

 

Chemia

Agnieszka Chełminiak

 

Geografia

Anna Komar

 

Przyroda/biologia

Agnieszka Chełminiak, Patryk Pankowski

 

Wiedza o społeczeństwie

Karolina Górska

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Sylwia Czechyra

 

Wychowanie do życia w rodzinie

Agnieszka Chełminiak, Wioletta Nyczka

 

Informatyka

Anna Matuszewska, Julita Modlibowska, Joanna Sławicz, Magdalena Zeidler (klasy 0-3)

Mariola Nogaj-Gorzyńska, Maria Magdalena Zeidler  (klasy 4-78)

 

Wychowanie fizyczne

 Katarzyna Strzeszewska-Juryta, Remigiusz Gałązkiewicz, Bartłomiej Gubernat, Janusz Kaczmarek, Patryk Kochański, Dariusz Posiadała

 

Religia

siostra Judyta - Jolanta Klimas, Katarzyna Daciuk, Monika Dyba

 

Etyka

Weronika Wyrt

 

Doradztwo zawodowe

Anna Fechner

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

 

ERASMUS+