Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 19

Dyrekcja i nauczyciele

Dyrektor Szkoły - mgr Janusz Kaczmarek

Wicedyrektor - mgr Anna Matuszewska

 

NAUCZYCIELE

Klasy 1

Magdalena Olejniczak, Magdalena Saenger

 

Klasy 2

Julita Modlibowska, Dorota Włodarczak, Kinga Gąsiorek

 

Klasy 3

Joanna Sławicz, Mirosława Spychała, Joanna Gawłowska

 

Język polski

Renata Baranowska, Katarzyna Borowicz, Anna Komendzińska, Celestyna Chudzicka

 

Historia

Celestyna Chudzicka, Renata Malcewicz

 

Plastyka 

Liliana Duda

 

Technika

Liliana Duda

 

Muzyka

 Ryszard Radom

 

Język angielski

Agnieszka Gerczak, Agnieszka Włodarczak, Dorota Włodarczak, Daniel Wolski

 

Język niemiecki

 Iwona Sadowska

 

Język hiszpański

Daniel Wolski

 

Matematyka

Maria Ostrowicz, Robert Kowalski, Ralf Stanek

 

Fizyka

Ralf Stanek

 

Chemia

Agnieszka Chełminiak, Ralf Stanek

 

Geografia

Anna Komar

 

Przyroda/biologia

Agnieszka Chełminiak, Anna Komar

 

Wiedza o społeczeństwie

Renata Malcewicz

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Sylwia Czechyra

 

Wychowanie do życia w rodzinie

Agnieszka Chełminiak, Wioletta Nyczka

 

Informatyka

Anna Matuszewska, Julita Modlibowska, Joanna Sławicz, (klasy 0-3)

Maria Magdalena Zeidler  (klasy 4-78)

 

Wychowanie fizyczne

 Katarzyna Strzeszewska-Juryta, Remigiusz Gałązkiewicz, Janusz Kaczmarek, Patryk Kochański, Dariusz Posiadała

 

Religia

siostra Judyta - Jolanta Klimas, Katarzyna Daciuk, Monika Dyba

 

Etyka

Weronika Wyrt

 

Doradztwo zawodowe

Katarzyna Błaszak

 

klasa - wychowawca - sala

Ia - Magdalena Olejniczak - 6

Ib - Magdalena Saenger - 4

IIa - Julita Modlibowska - 1

IIb - Dorota Włodarczak - 1

IIc - Kinga Gąsiorek - 2

IIIa - Joanna Sławicz - 3

IIIb - Mirosława Spychała - 5

IIIc - Joanna Gawłowska - 101

IVa - Agnieszka Gerczak - 206

IVb - Agnieszka Chełminiak - 111

IVc - Katarzyna Strzeszewska-Juryta - 106

Va - Anna Komendzińska - 210

VIa - Anna Komar - 209

VIb - Robert Kowalski - 104

VIc - Kataryna Borowicz - 202

VId - Agnieszka Włodarczak - 203

VIIa - Daniel Wolski - 103

VIIb - Renata Baranowska - 102

VIIc - Remigiusz Gałązkiewicz - 105

VIIIa - Iwona Sadowska - 204

VIIIb - Maria Magdalena Zeidler - 201

VIIIc - Celestyna Chudzicka - 205

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny

 

 

 

 

 

ERASMUS+