I Koncert dla Seniorów

Utworzono dnia 17.06.2018

7 czerwca 2018 roku uczniowie w ramach projektu "Szkoła z Klasą" przygotowali I Koncert dla Seniorów. Hasłem projektu jest "Otwartość". Nasza szkoła jest otwarta na innych ludzi. Chętnie gościmy w naszych murach przyjaciół szkoły. Uczymy uczniów szacunku do starszych ludzi oraz rozumienia ich potrzeb i zachowań. Do akcji serca włączyły się dzieci z oddziału przedszkolnego 0 b, kl. 1 c, 2 a z wychowawcami i nauczycielem muzyki oraz wychowankowie świetlicy, którzy wykonali pamiątkowe, kolorowe kartki z życzeniami z p. Iwoną. Wierzymy, że w ten sympatyczny sposób przyczyniliśmy się do lepszego samopoczucia naszych gości.

Kinga Gąsiorek, Radosława Kalawska, Anna Matuszewska, Ryszard Radom, Iwona Sadowska,

I Koncert dla Seniorów

Utworzono dnia 17.06.2018, 16:17